Генеральний план села Олефірівка Миргородського району Полтавської області

Пояснювальна записка до Генерального плану с.Олефірівка Миргородського району Полтавської області

Пояснювальна записка до плану зонування с.Олефірівка Миргородського району Полтавської області

Звіт СЕО села Олефірівка Миргородського району Полтавської області

Довідка про консультації с.Олефірівка Миргородського району Полтавської області

Заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання ДДП с. Олефірівка Миргородського району Полтавської області

На виконання урядових доручень, відповідно до «Програми забезпечення розроблення містобудівної документації - генеральних планів сіл Савинці, Зелений Кут та Олефірівка Миргородського району на 2016-2018 роки», затвердженої рішенням пятої сесії сьомого скликання Савинцівської сільської ради Миргородського району Полтавської області від 09 вересня 2016 року, на підставі рішення пятої сесії сьомого скликання Савинцівської сільської ради Миргородського району Полтавської області від 12 липня 2016 року розроблено містобудівну документацію «Генеральний план с. Олефірівка Миргородського району Полтавської області (із планом зонування)», генеральним проектувальником якої є ТОВ "Консультаційний центр" (м. Полтава).

Містобудівну документацію виконано у відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Земельного кодексу України, ДБН Б.1.1.-15:2012 «Склад та зміст генерального плану населеного пункту», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2011 № 555, Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку.

Необхідність розроблення генерального плану села Олефірівка Великосорочинської сільської ради Миргородського району Полтавської області, у складі якої наявний План зонування території, виникла внаслідок нового соціально - економічного стану села Олефірівка Миргородського району Полтавської області, потребою у впорядкуванні існуючих та виділенні нових територій для подальшого містобудівного та соціально-економічного розвитку населеного пункту загалом та взаємопов’язаного розвитку виробничих, сельбищних зон і транспортно - комунікаційних зв’язків зокрема.

Містобудівна документація виконана у відповідності до чинного законодавства на оновленій картографічній основі у державній геодезичній системі координат УСК-2000 та згідно з новим ДБН Б.1.1-15:2012 «Склад та зміст генерального плану населеного пункту». Графічна частина проекту розроблена в програмному забезпеченні Digitals, а також електронної цифрової карти с. Олефірівка Великосорочинської сільської ради Миргородського району Полтавської області, створеної ТОВ «Консультаційний центр».

Проєкт «Генеральний план с. Олефірівка Великосорочинської сільської ради Миргородського району Полтавської області», що містить у складі План зонування території, який розроблено ТОВ «Консультаційний Центр» затверджено рішенням № 21 девятої позачергової сесії восьмого скликання Великосорочинської сільської ради Миргородського району Полтавської області від 28 травня 2021 року.