Великосорочинська громада долучилася до акції «Стань помітним»

Дата: 26.11.2021 13:00

За ініціативи голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького та команди «ДОВІРА» Полтавщини в області стартувала акція «Стань помітним». Великосорочинська громада із задоволенням долучилася до цієї акції.

Сьогодні відбулася робоча зустріч депутата Полтавської обласної ради, голови фракції «Довіра» Олега ДІДЕНКА із головою Великосорочинської громади Олександром ТИЩИЦЬКИМ та начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Великосорочинської сілької ради Людмилою ЛАБУДЯК.

Олег Григорвич передав для учнів 1-х класів нашої громади флікери, головне завдання яких - максимально допомогти та убезпечити дітей, аби вони стали помітними у темну пору доби, особливо восени та взимку.

Захистимо наших дітей!