НА ПОЛТАВЩИНІ 103 ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ ПРОДОВЖАТЬ ПРАЦЮВАТИ, РЕШТУ ПЕРЕВОДЯТЬ У РЕЖИМ РОБОТИ «ГОТОВІ ДО ВІДКРИТТЯ»

Дата: 24.03.2023 08:00

На Полтавщині 103 пункти незламності продовжать працювати, решту переводять у режим роботи «готові до відкриття»

103 пункти незламності залишаються діючими в робочі години й надаватимуть послуги доступу до мережі інтернет та підзарядки мобільних телефонів. Решту пунктів на весняно-літній період перевели в режим роботи «готові до відкриття», але у разі надзвичайної ситуації вони оперативно відновлюватимуть роботу. Відповідне рішення прийняла регіональна комісія з питань ТЕБ і НС.

Відповідно до переліку, який узгоджений із місцевими органами влади, в області функціонуватимуть 103 пункти. У Полтавському районі – 40, із них 12 – у Полтаві, Кременчуцькому – 29, із них 8 – у Кременчуці, Лубенському – 12, із них 5 – у Лубнах, Миргородському – 22, із них 5 – у Миргороді.

Ознайомитися з переліком пунктів незламності можна за посиланням: https://www.adm-pl.gov.ua/news/punkti-nezlamnosti-na-poltavshchini.

«Дякую працівникам громад, районних військових адміністрацій, ДСНС за забезпечення роботи пунктів незламності в регіоні. У нас вони працюють задовільно. На Полтавщині 103 пункти незламності залишатимуться відкритими. Решту переведуть у режим «готові до відкриття». Вони у разі надзвичайної ситуації протягом двох годин мають відновити роботу, – розповів начальник обласної військової адміністрації Дмитро Лунін. – Із 44 пунктів незламності ДСНС 36 переходять у режим «готові до відкриття». 8 мобільних пунктів, які працювали в наметах, згортають, але у разі необхідності відновлять».

Оперативно, достовірно та з перших вуст про ситуацію на Полтавщині читайте з офіційних джерел на зручних для вас майданчиках:

телеграм-канал – t.me/DMYTROLUNIN

сторінка в інстаграмі – instagram.com/dmytro.lunin

сторінка у фейсбуці – facebook.com/lunin.official.