Дата: 04.06.2023 08:00

4 червня - День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

За даними ООН в Україні з початку бойових дій з 14 квітня 2014 року до кінця 2021 року загинуло 152 дитини і 146 дітей дістали поранення. Після початку повномасштабного вторгнення росії кількість жертв серед дітей збільшується щоденно. І  нині фактичну кількість загиблих і поранених дітей встановити не можливо через активні бойові дії.

Факти вбивств та поранень українських дітей, сексуального насилля над ними, їх депортації та примусового переміщення росією є свідченням геноциду українського народу, дітей та злочинів проти людства. Україна робить все можливе для того, щоб зберегти дітей та захистити їх права, попри агресію російської федерації. Діти – це майбутнє нації, і держава дбає про забезпечення психологічної, медичної та соціальної підтримки дітей, здобуття  ними освіти.

В цей день, 4 червня,  в Україні вшановуємо пам’ять кожної дитини, яка загинула внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Україна ніколи не пробачить ці злочини!  Ми переможемо і забезпечимо гідне і спокійне майбутнє нашим дітям!