На Полтавщині проводить конкурс дитячих малюнків «Живопис природи Полтавщини»

Дата: 18.06.2023 12:00

1 (2)

З нагоди Дня працівника природно-заповідної справи Департамент екології та природних ресурсів Полтавської обласної військової адміністрації впродовж 15 червня – 1 липня 2023 року проводить конкурс дитячих малюнків «Живопис природи Полтавщини».

До участі у Конкурсі запрошуємо дітей 6 – 18 років .

Чекаємо на малюнки, присвячені красі природи Полтавщини, у довільній графічній, живописній формах, виконаний олівцями або фарбами, прямокутної форми.

На конкурс подаються лише індивідуальні роботи.

Малюнок має бути наданий/надісланий до 29.06.2023 на адресу Департаменту: вул. Зигіна, 1, каб. 308, м. Полтава, 36000 з поміткою «Конкурс малюнків». (У разі поштового відправлення – дата визначається за позначкою на поштовому штемпелі. Роботи, надіслані пізніше вказаної дати, не розглядатимуться).

До роботи додається коротка інформація про автора: прізвище, ім’я, дата народження, поштова адреса, контактний телефон для зв’язку.

Малюнки, надіслані на конкурс, авторам не повертаються.

Конкурсні роботи зберігаються у Департаменті та можуть бути використані в його подальшій діяльності.

Переможці конкурсу оголошуються 07.07.2023.

Результати конкурсу оприлюднюються на офіційному сайті Департаменту в рубриці «Події, коментарі, оголошення» та сторінці в соціальній мережі Facebook, інших засобах масової інформації.