У Полтавській політехніці відкрили сучасний комп’ютерний навчальний центр Apple

Дата: 19.07.2023 16:00

1 (2)

Нещодавно Полтавський національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» презентував нову спеціальність для підготовки фахівців із кібербезпеки. І вже сьогодні у виші відкрили новий сучасний комп’ютерний навчальний центр Apple. Про це повідомив заступник начальника Полтавської ОВА Ігор Панченко.

«Центр обладнаний 10 моноблоками. Використовуватимуть їх для вивчення дисциплін за спеціальностями «IT Finance» й «Кібербезпека та захист інформації». Якісне навчання студентів із використанням сучасного IT-обладнання – запорука підготовки висококваліфікованих спеціалістів», – розповів Ігор Панченко.

Центр створили за сприяння соціально відповідального бізнесу.

Нагадаємо, минулого тижня Ігор Панченко взяв участь у тренінгу «Кібербезпека у системі вищої освіти» для викладачів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».