Релоковані на Полтавщину підприємства можуть отримати допомогу з обласного бюджету

Дата: 05.09.2023 12:30

Релоковані На Полтавщину Підприємства Можуть Отримати Відшкодування

Полтавщина з початку повномасштабної війни стала майданчиком для роботи близько пів сотні релокованих бізнесів. І готова прийняти ще.

«Такі підприємства можуть отримати часткове відшкодування своїх витрат. Наприклад, компенсувати вартість обладнання, оплату комунальних платежів чи оренди. Це відбувається в межах Комплексної програми підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2023-2024 роки», – розповів начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.
Перші чотири релоковані бізнеси вже мають позитивні рішення про відшкодування. Прийом заявок триває.
Види компенсації передбачені програмою:
– 50% вартості обладнання (але не більше, ніж 300 тисяч гривень),
– до 25 тисяч гривень (на оплату комунальних послуг);
– до 25 тисяч гривень (на оренду приміщення).
Компенсацією можуть скористатися:
– субʼєкти підприємництва, зареєстровані в органах соцзахисту як ВПО;
– зареєстровані як платники податків, ведуть підприємницьку діяльність і сплачують податки на території Полтавської області;
– для здійснення господарської діяльності орендують на території Полтавщини приміщення та мають укладені договори оренди, а також сплачують комунальні послуги (тепло-, газо-, електро-, водопостачання).
Контакти для консультування: +38 (0532) 60-93-38, gue@adm-pl.gov.ua.