Полтавщину відвідали начальники Рівненської та Дніпропетровської ОВА і президент Національного олімпійського комітету України

Дата: 17.11.2023 20:15

Філіп Пронін (16)

Начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін зустрівся з очільниками Рівненської та Дніпропетровської ОВА, які в межах робочого візиту відвідали Полтавську область.

«Полтавщину відвідали мої колеги з Рівненщини та Дніпропетровщини Віталій Коваль і Сергій Лисак. У фокусі – тема спорту», – розповів Філіп Пронін.
Разом із президентом Національного олімпійського комітету України Вадимом Гутцайтом, який сьогодні теж перебуває в нашій області, начальники облвійськадміністрацій поспілкувалися про важливість підтримки та розвитку видів спорту в регіонах.
«Обговорили шляхи популяризації масового спорту серед дітей і дорослих. Спільними зусиллями зміцнюємо культуру активного способу життя. Адже у здоровому тілі – здоровий дух», – підкреслив Філіп Пронін.