Запобігання корупції та забезпечення доброчесності в органах публічної влади

Дата: 08.02.2024 13:00

Навчання (9)

У Полтавському РЦПК завершилося дистанційне навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій за програмою «Запобігання корупції та забезпечення доброчесності в органах публічної влади».

Учасники програми розглянули теми:

• «Конфлікт інтересів»;
  • «Обмеження для публічних службовців в розрізі Закону України «Про запобігання корупції»;
  • «Особливості надання повідомлень про суттєві зміни в майновому стані та відкриття валютних рахунків в банку нерезидента суб’єктами декларування».

Заняття провів Бутенко Ігор Станіславович, завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції Полтавської обласної військової адміністрації.

Після проходження вихідного анкетування учасники професійного навчання отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.