Анкетування щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення

Дата: 31.05.2024 10:00

Фото без опису

Однією із пріоритетних складових державної політики є створення безперешкодного середовища для всіх груп населення, забезпечення рівних можливостей кожній людині у реалізації своїх прав, отримання послуг на рівні з іншими шляхом інтегрування фізичної, інформаційної, цифрової, соціальної, громадянської, економічної та освітньої безбар’єрності на всіх рівнях – від державного до місцевого.

Розпорядженнями Уряду прийнята Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року та затверджений план заходів з її реалізації на 2023-2024 роки.

В умовах воєнного стану населення посилено зіштовхується з життєвими ситуаціями, які потребують отримання публічних (адміністративних) послуг, що надаються органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями.

З метою виконання п. 36 Плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25.04.2023 № 372-р, та листа Міністерства соціальної політики України від 24.04.2024 № 9989/0/2-24/58 про моніторинг доступності інформації та публічних послуг у сфері соціального захисту населення просимо взяти участь в опитуванні, пройти анонімне анкетування може кожен бажаючий за посиланням: