A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великосорочинська громада
Полтавська область, Миргородський район

РАДА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ВЕЛИКОСОРОЧИНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Рада регіонального розвитку Великосорочинської сільської ради є консультативно-дорадчим органом, яка створена з метою сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування у питаннях напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади, здійснення реформ у сфері децентралізації управління регіональним розвитком, вирішення проблемних питань життєзабезпечення регіонів.

Діяльність ради врегульована Положенням про Раду регіонального розвитку, затверджено Указом Президента України від 21 квітня 2015 року № 224/2015

 

12 листопада в Києві, під головуванням Президента України Петра Порошенка, відбулося сьоме засідання Ради регіонального розвитку. У засіданні взяли участь голови обласних, районних та міських рад, обласних та районних державних адміністрацій, голови об’єднаних територіальних громад.
  Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку доручив представникам регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки.
 «Необхідно подолати спорадичність і певний хаос в реалізації політики розвитку регіонів. Тому ставлю регіональній владі завдання розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити їх із суспільством і громадами, і прийняти їх на рівні громад. Кожна територія повинна визначити свої переваги і пріоритети, на основі яких на ваших дорожніх картах  з’являться першочергові об’єкти, які будуть маркерами розвитку», - наголосив він.
  Глава держави додав, що кожен член громади повинен мати можливість володіти інформацією про те, що буде зроблено у 2019-2021 році, і куди підуть зароблені кошти громади.
  «Наявність таких перспективних планів із затвердженими громадою проектами, механізмами фінансування, в рази підвищить інвестиційні перспективи територій. І виграє той, хто буде першим», - сказав він.
   Президент зауважив, що і держава знайде можливість співфінансувати багато із цих проектів. «Тому, закликаючи вас до ухвалення планів розвитку, ми не зазіхаємо на кошти місцевого самоврядування. Це кошти, які ви будете самі визначати як використовувати. Навпаки – пропонуємо фінансову допомогу в реалізації особливо значимих проектів. Підставимо державне плече», - сказав Глава держави.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь