Заміщення вакантної посади спеціаліста з питань капітального будівництва та залучення інвестицій виконавчого комітету Великосорочинської сільської ради

ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Великосорочинської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста з питань капітального будівництва та залучення інвестицій виконавчого комітету Великосорочинської сільської ради.

Вимоги до претендента: освіта вища юридична або будівельна (на рівні магістра, спеціаліста), стаж роботи за фахом не менше 2 років в галузі проектно-коштористних робіт, досконале володіння державною мовою, вільне володіння комп’ютером на рівні користувача.

Документи, які необхідно подати до конкурсної комісії: форма П-2ДС, е-декларація про майно та доходи за попередній рік, дві фотокартки 3х4 см., автобіографія, копії документів про освіту, паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення (по 09.03.2021 р.) за адресою: с.Великі Сорочинці, вул. Гоголя, 26, сільська рада, з 8.00 до 17.00 год. Щоденно крім суботи та неділі, тел. 31-5-42.