Заміщення вакантної посади спеціаліста-землевпорядника

Вимоги до претендента: базова вища освіта; досконале володіння державною мовою; знання діючого законодавства України професійного спрямування; вільне володіння комп'ютером на рівні користувача.

Документи, які необхідно подати до конкурсної комісії: форма П-2ДС, декларація про майно та доходи за 2018 рік, дві фотокартки розміром 3х4 см, автобіографія, копія документа про освіту, копія паспорта громадянина України та індефікаційного коду.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення (до 23 вересня) за адресою: с. Великі Сорочинці, вул. Гоголя, 26, сільська рада, з 8.00 до 17.00 год. щоденно, крім суботи та неділі.

Тел: (05355) 3-15-93