Вітаємо Вікторію Волоцьку та Вероніку Терешонок з перемогою!

Дата: 01.11.2017 12:37

28-29 жовтня 2017 року у м. Бєльці (республіка Молдова) відбувся чемпіонат Європи з сумо серед дітей. У змаганнях взяли участь команди з 14 країн Європи.

Серед його учасників були юні великосорочинчани під керівництвом тренера, вчителя Великосорочинської ЗОШ I-III  ступенів, кандидата майстрів спорту СРСР з самбо, дзюдо, вільної боротьби Сергія Івановича Голінко: Вікторія

Волоцька, Вероніка Терешонок. Змагалися вони в одній ваговій категорії – до 55 кг, серед дітей віком до 12 років. Здолавши на своєму шляху всіх суперниць, вони зійшлися у фінальному поєдинку, у якому кращою стала Вікторія Волоцька. Таким чином, вона до своєї минулорічної бронзової медалі чемпіонату Європи 2016 року додала золоту, чемпіонську медаль 2017 року.

Вікторія, Вероніка, їхні батьки, С. І. Голінка щиро вдячні Народному депутату України Олегові Івановичу Кулінічу, сільському голові Павлові Вікторовичу Полєкову, які допомогли організувати їхню участь у чемпіонаті Європи.

Також участь у чемпіонаті брала команда тренера, майстра спорту України з самбо та сумо Яніни Юріївни Бакланової.

Дякує тренерам за їхню віддану та плідну працю, а юним спортсменам бажаємо нових перемог!