Оздоровлення та відпочинок

Як оздоровити дитину влітку?

Наближається пора літнього відпочинку та оздоровлення дітей. Перед батьками постає дилема: як? де? за які кошти?. Держава та громада пропонують допомогу. Діти пільгових категорій можуть оздоровитись за кошти місцевого бюджету, обласного бюджету та державні кошти. Для цього потрібно звернутись до Відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Великосорочинської сільської ради ( 2 поверх сільської ради), написати заяву та подати копії відповідних документів.

Пільгові путівки будуть надаватися у порядку черговості. Батькам з дітьми пропонуємо скористатись  путівками з частковим відшкодуванням. Порядок кроків по оздоровленню дітей даного виду путівок пропонуємо розглянути у буклеті.

З переліком таборів можна ознайомитися за посиланням.

Перелік таборів