Регуляторна діяльність

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік

Рішення " Про розгляд Положення про Порядок визначення розмірів орендної плати при укладенні договорів оренди землі на території Великосорочинської ОТГ ".

Рішення " Про оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік".

Рішення " Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік".

Аналіз регуляторного впливу

Рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік"

Рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік"

Рішення "Про затвердження Детального плану села Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, обмеженої вулицями Ярмарковою, Миргородською та прибережною захисною смугою струмка, з метою розміщення спортивних споруд"