Великосорочинська громада
Полтавська область, Миргородський район

Оголошення щодо проведення громадських слухань з обговорення детального плану

ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів

під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні

 

Назва містобудівної документації: «Детальний план території села Великі Сорочинці Миргородського району, Полтавської області, обмеженої вулицями Ярмарковою, Миргородською та прибережною захисною смугою струмка з метою розміщення площинних спортивних споруд»

Період проведення громадських слухань: з 19 листопада 2018 року по 19 грудня 2018 року.

Підстава для розроблення містобудівної документації: рішення виконавчого комітету Великосорочинської сільської ради Миргородського  району Полтавської області № 58 від 09.10.2018 р. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території с. Великі Сорочинці»

Замовник містобудівної документації: ВЕЛИКОСОРОЧИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА МИРГОРОДСЬКОГО Р-Н ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛ.

Платник містобудівної документації: АГРАРНЕ ОРЕНДНО-ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВЕЛИКОСОРОЧИНСЬКЕ»

Розробник проекту містобудівної документації: ФОП ВІТЬКО ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА

Нормативний документ, що регулює проведення громадських слухань: Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» від 25 травня 2011 року № 555, стаття 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Інформацію про місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: З матеріалами проекту містобудівної документації у паперовому вигляді можна ознайомитися у секретаря Великосорочинської сільської ради (за адресою вул.. Гоголя, 26, с. Великі Сорочинці, приміщення сільської ради)

МАТЕРІАЛИ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

СХЕМИ

СХЕМИ

Строки ознайомлення - протягом періоду проведення громадських слухань, в робочі дні з 9-00 год. до 16-00 год..

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: пропозиції та зауваження подавати на адресу Великосорочинської сільської ради з 19 листопада 2018 року по 19 грудня 2018 року. Пропозиції  подані особами  після встановленого  строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції приймаються: у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції до проекту  містобудівної документації мають право подавати:

  • повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

 

Дата проведення громадських слухань проекту містобудівної документації:  громадські слухання з обговорення Детальний план території села Великі Сорочинці Миргородського району, Полтавської області, обмеженої вулицями Ярмарковою, Миргородською та прибережною захисною смугою струмка з метою розміщення площинних спортивних споруд»  відбудуться 20 грудня 2018 року о 15.00 год. в актовому залі сільського будинку культури за адресою вул. Гоголя, 26 , в с. Великі Сорочинці.

Відповідальний за проведення обговорення  та за організацію розгляду пропозицій: заступник сільського голови з соціально-економічних питань та інвестицій Маслівець Н.А., тел.. 31-6-59.

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь