Заміщення вакантної посади директора Центру надання соціальних послуг та архівної справи Великосорочинської сільської ради Миргородського району Полтавської області

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

Великосорочинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Центру надання соціальних послуг та архівної справи Великосорочинської сільської ради Миргородського району Полтавської області.

На підставі рішення 3 сесії Великосорочинської сільської ради 8 скликання від 22.12.2020 року № 7 та відповідно до ч. 2 ст. 13 ЗУ «Про соціальні послуги», постанови КМУ України від 03.03.2020 року № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», оголосити конкурс на заміщення вакантної посади директора Центру надання соціальних послуг та архівної справи Великосорочинської сільської ради Миргородського району Полтавської області (далі - Центр).

Місцезнаходження: 37645 Полтавська область, Миргородський район, с. Великі Сорочинці, вул. Гоголя, 26.

Основні завдання Центру - надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженою Мінсоцполітики, для мінімізації або подолання таких обставин.

Заробітна плата директора складається з посадового окладу, надбавок, передбачених чинним законодавством.

Приймання документів від претендентів здійснюється з 24 травня 2021 року по           07 червня 2021 року включно.

Документи приймаються за адресою: с.Великі Сорочинці, вул. Гоголя, 26, сільська рада, з 8.00 до 17.00 год. Щоденно крім суботи та неділі, тел. 31-5-42.

Документи, які необхідно подати до конкурсної комісії:

• заяву про участь у конкурсі за визначеною формою;
  • належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;
  • автобіографія/резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • довідку про відсутність судимості;
  • перспективний план розвитку надання соціальних послуг та архівної справи Великосорочинської сільської ради Миргородського району Полтавської області.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта, стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах не менше 5 років.

Засідання конкурсної комісії відбудеться 09 червня 2021 року о 11:00 годині в приміщенні Великосорочинської сільської ради за адресою: с. В.Сорочинці, вул. Гоголя, 26.

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів – спеціаліст виконавчого комітету Великосорочинської сільської ради Чорняк Тамара Анатоліївна, sorochintsy_sr@meta.ua, (05355)31-5-42.