До відома жителів Великосорочинської ОТГ!

Дата: 27.03.2020 15:08

Сьогодні, 27 березня, відбулася нарада у в.о. голови Великосорочинської сільської ради Шурдак О.В за участі заступника сільського голови Нечитайла А.В., секретаря виконавчого комітету Гришко Л.Г.. На нараді були присутні начальник відділу ОКМС виконавчого комітету Лабудяк Л.М., директор КП "Першоцві" Прокоф'єв С.В.. Присутніх проінформовано про те, що у разі виявлення у Миргородському районі хворих на коронавірус COVID-19, у терміновому порядку будуть блоковані в'їзди та виїзди з району всіх транспортних засобів окрім тих, що забезпечують життєдіяльність громади. Також обговорено перелік інтенсивного поширення вірусної інфекції. За підсумками даної наради дані відповідні доручення.

Станом на сьогодні, хворих на коронавірус COVID-19 у Миргородському районі немає. Миргородська ЦРЛ отримала 500 тестів на визначення коронавірусу та має 10 апаратів штучної вентиляції легень. Найближчим часом лікарня також буде забезпечена необхідними захисними засобами та засобами дезінфекції.