Вийшов травневий випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Дата: 16.06.2020 10:27

Шановні друзі, колеги, партнери! Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області радий Вам повідомити, що вийшов травневий електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети "Правовий вісник". Видання має сприяти підвищенню рівня правової освіти населення області, поінформувати про найбільш знакові правові події в Україні та області, роз'яснити актуальні правові питання сьогодення, висвітлювати діяльність системи безоплатної правової допомоги області. Серед постійних рубрик видання: земельні та громадські радники інформують, думка спеціаліста, адвокат консультує, приклади успішного захисту, зміни законодавства, сторінка регіонального представника Уповноваженого Верховної ради з прав людини. Також читачі зможуть ознайомитися із зразками документів, переглянути медіа галерею з найбільш знаковими подіями у роботі системи БПД та партнерів. З травневим випуском щомісячної юридично-просвітницької газети "Правовий вісник" можна ознайомитися тут.