Вийшов червневий випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Дата: 03.07.2020 10:33

Шановні друзі,  колеги, партнери!Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області радий Вам повідомити, що вийшов червневий електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник». Видання має сприяти підвищенню рівня правової світи населення області, поінформувати про найбільш знакові правові події в Україні та області, роз’яснити актуальні правові питання сьогодення, висвітлювати діяльність системи безоплатної правової допомоги області. З червневим випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися тут.