ПРО ДОТРИМАННЯ ВИМОГ АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ

Дата: 27.06.2020 18:16

На підставі Протоколу Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області №18/2020 від 04 червня 2020 року та №21/2020 від 26 червня 2020 року, керуючись підпунктом 20 пункту 4 статті 42 та пунктом 8статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” , виходячи із сприятливої епідемічної ситуації, що склалася на території Великосорочинської сільської об’єднаної територіальної громади, нагадуємо про необхідність дотримання епідеміологічних рекомендацій, а саме:
1.    Продовжити виконання карантинних (протиепідемічних) заходів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” , з урахуванням постанов Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року №435 “Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392” та від 17 червня 2020 року №500 “Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України”.
2.    Підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності, на яких не поширена заборона роботи в умовах карантину через хворобу COVID-19, забезпечити неухильне виконання Постанов Головного державного санітарного лікаря України: