Дорогі випускники!

Дата: 31.07.2020 15:01

Дорогі випускники!!!

Випускний вечір – урочисте, радісне та водночас хвилююче свято, особливо для вас, шановні випускники. Сьогодні ви на порозі дорослого життя, дорога до якого починається зі школи. Шкільні роки – це найяскравіша та найбільш наповнена приємними спогадами та новими відкриттями пора, пора великих сподівань. Попереду – нові вершини та досягнення, а також цікаве і водночас непросте самостійне доросле життя.

Особливо хвилюючий цей день для батьків сьогоднішніх випускників. Разом із своїми дітьми ви пройшли цей непростий шлях, підтримували, допомагали, ділили всі переживання і раділи успіхам.

Шановні випускники, прийміть найщиріші вітання з нагоди свята. Мирного неба, міцного здоров'я, невичерпних творчих сил, натхнення та віри в краще майбутнє. Використовуйте кожну можливість, яку дарує вам доля. Хай здобуті вами знання та вміння стануть запорукою успішного майбутнього нашого рідного краю та нашої громади! В добру путь і нехай вам щастить!!!