Вийшов серпневий випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Дата: 27.08.2020 15:23

Зустрічайте серпневий випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник». Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області повідомляє про те, що вийшов черговий електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».

У восьмому номері читайте:

• Новели виборчого законодавства,місцеві вибори 2020 – як це буде.
  • Про порядок і підстави звернення громадян до суду при реалізації ними виборчих прав роз’яснює судя Козельщинського райсуду Андрій Лизенко
  • Про роботу ювенальної превенції УПД ГУНП в Полтавській області інформує Ірина Москаленко.
  • Актуальні зміни до процесуальних кодексів України та інших законів, у зв’язку з поширенням на території України пандемії коронавірусної хвороби COVID-19.
  • Податковий номер на ID-картці має таку ж юридичну силу, як довідка платника податків.
  • Про відповідальність за наругу над державними символами за наругу над державними символами роз’яснюють фахівці системи БВПД.

Серед постійних рубрик – громадські та земельні радники, людина права,приклади успішного захисту.

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися за посиланням –

https://goo.su/1YNB [1]

Посилання на сайт безоплатної правової допомоги –