АЛГОРИТМ ДІЙ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ "ПАКУНОК МАЛЮКА"

Дата: 08.09.2020 16:19

З 1 ВЕРЕСНЯ МОНЕТИЗОВАНО «ПАКУНОК МАЛЮКА»

Постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744 ,,Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка? з 01.09.2020 року змінено механізм надання ,,пакунку малюка” з одноразової натуральної допомоги на грошову компенсацію.

Постановою передбачено, що виплата грошової компенсації вартості одноразової допомоги ,,пакунок малюка? на дітей, які народились у 2020 році проводиться після надання в повному обсязі одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка?.

Відтепер у батьків є право обирати, що для їх малюка є необхідним: чи потрібен їм одяг, якщо в них вже є діти, особливо діти які мають маленьку різницю у віці, або якщо дитина має алергію і їй не підходять засоби, передбачені у натуральній формі пакунку.

Розмір цільової грошової компенсації одноразової допомоги ,,пакунок малюка? становить 5 тис. гривень.

Право на отримання грошової компенсації одноразової допомоги ,,пакунок малюка? мають:

• громадяни України, іноземці та особи без громадянства у яких народилась дитина та які разом з нею на законних підставах проживають на території України, є її батьками, патронатними вихователями, прийомними батьками, батьками-вихователями, опікунами (якщо батьки відмовились від новонародженої дитини в пологовому будинку (відділенні), перинатальному, ненародженому центрі) і забезпечують належні умови для догляду за нею та її вихованням;
  • громадяни, які у 2020 році не отримали ,,пакунок малюка? в натуральному вигляді.