Засідання постійних комісій: безперебійна робота галузі медицини Великосорочинської ОТГ

Дата: 26.01.2021 21:55

Фото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні, 26 січня 2021 року, відбулося спільне засідання постійних комісій Великосорочинської сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку та з питань освіти, культури, молоді, фізкультури, спорту, охорони здоров’я і соціального захисту населення.

Питання, які обговорювалися на засіданні, стосуються медичного обслуговування жителів Великосорочинської територіальної громади.

Взяли участь у спільному засіданні постійних комісій керівництво сільської ради та директор КНП «Миргородська лікарня інтенсивного лікування Миргородської міської ради» Будний Я.В., директор КНП «Миргородський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Миргородської міської ради Фошин О.Л., т.в.о. директора КНП «Миргородський міський центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Миргородської міської ради Лапіга О.В., сімейні лікарі Луценко А.В., Кальна Я.М.

Обговорення питань відбувалося дуже жваво, депутати та запрошені обговорили всі проблемні моменти і дійшли спільних рішень.

Постійні комісії сільської ради одноголосно прийняли рішення рекомендувати внести на розгляд чергової сесії питання про надання Великосорочинською сільською радою фінансової підтримки (субвенції) КНП «Миргородський міський центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Миргородської міської ради, КНП «Миргородська лікарня інтенсивного лікування Миргородської міської ради» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Шишацької селищної ради (на утримання Ковалівської АЗПСМ).

Таким чином, всі АЗПСМ та ФАП-и, які знаходяться у Великосорочинській ОТГ і обслуговують населення громади, працюватимуть у звичному режимі.

Всі учасники сьогоднішнього засідання залишилися задоволені його результатом.

#Працюємо на благо громади!