Співпраця Великосорочинської громади із Миргородською міськрайонною філією Полтавського обласного центру зайнятості

Дата: 18.02.2021 17:14

Фото без описуФото без опису

18 лютого 2021 року відбулася зустріч керівництва Великосорочинської сільської ради та керівництва Миргородської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

На зустрічі О.Тищицький та І.Соломаха обговорили ряд важливих питань по співпраці між організаціями на 2021 рік - прийняття на громадські роботи, перебування на обліку та надання допомоги по безробіттю жителям громади, можливі обсяги фінансування громадських робіт.

Підсумком зустрічі стало підписання угоди про співробітництво у сфері зайнятості населення між Полтавським обласним центром зайнятості та Великосорочинською сільською радою Миргорордського району Полтавської області.