Великосорочинська громада вшанувала 169-ту річницю з дня смерті М.В.Гоголя

Дата: 21.02.2021 14:50

«Я українець. І мій рід по матері

боронив шаблями вітчизну.» Микола Гоголь

21 лютого 2021 року минає 169 років від дня смерті великого художника слова, нашого земляка - Миколи Васильовича Гоголя.

З цієї нагоди, старшим науковим співробітником Великосорочинського літературно–меморіального музею М.В.Гоголя Пустовіт А.І. була проведена екскурсія та представлена виставка прижиттєвих видань письменника, які 2001 року були викрадені з експозиції музею, а 15 вересня минулого року повернуті до музею.

М.В. Гоголь – класик світової культури, один з найбільш незвичайних і загадкових письменників.

Він залишив у спадок неоціненний доробок з повістей і романів, драматургії та публіцистики. Його твори читають та екранізують майже у всіх країнах світу. Про нього розповідають містичні легенди, загадковою залишається навіть смерть Миколи Васильовича.

Твори М.В. Гоголя "Тарас Бульба", "Мертві душі", "Вечори на хуторі біля Диканьки", "Ревізор", "Вій", "Одруження", "Записки божевільного" знайшли своє місце серед найкращих художніх досягнень світової літератури.