У селі Ковалівка Великосорочинської територіальної громади відбувся святковий концерт до Міжнародного жіночого дня

Дата: 05.03.2021 16:40

У п'ятницю, 5 березня 2021 року, у приміщення Ковалівського СБК відбувся святковий концерт до Міжнародного жіночого дня.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся голова Великосорочинської територіальної громади Олександр Тищицький, який привітав ковалівчанок із святом весни - 8 Березня, побажав їм міцного здоров'я, жіночого щастя, здійснення мрій та родинного затишку.

Також із вітальним словом виступив староста с. Ковалівка Руслан Торяник, який теж адресував найкращі побажання для своїх ковалівчанок - бути щасливими, веселими, усміхненими та квітучими, як весна.

Змістовну концертну програму підготували учасники художньої самодіяльності Ковалівського будинку культури під керівництвом завідуючої СБК Ольги Макаренко.

Всі присутні були приємно вражені та отримали велике задоволення від концерту.