Великосорочинська громада вітає з Міжнародним жіночим днем!

Дата: 07.03.2021 15:10

7 березня 2021 року у приміщенні Великосорочинського СБК відбувся святковий концерт до Міжнародного жіночого дня.

У цей передсвятковий день, голова Великосорочинської ТГ Олександр Тищицький, привітав усіх жінок нашої громади із святом весни - 8 Березня! Всі найкращі побажання для вас, дорогі жінки, - здорв'я, щастя, успіхів, сімейного благополуччя, миру, злагоди та достатку у Ваших сімях!

З вітальним словом також звернувся директор АОПП "Великосорочинське" Михайло Харченко, який побажав своїм землячкам здоров'я, вірних друзів, щасливої долі та здійснення всіх бажань і мрій.

Радісний настрій всім присутнім створили працівники та аматори Великосорочинського та Савинцівського будинків культури. Святковий концерт подарував усім незабутні враження. Всі глядачі були вдячні організаторам свята та учасникам художньої самодіяльності за веселий та захоплюючий концерт.