ВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ КП"ПЕРШОЦВІТ" ТА КП"КОВАЛІВСЬКИЙ КПП" ВЕЛИКОСОРОЧИНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 21.03.2021 09:00

Шановні працівники КП "Першоцвіт" та КП "Ковалівський КПП" Великосорочинської громади, прийміть найщиріші вітання з професійним святом - Днем пацівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Ви обрали нелегку, але дуже важливу та потрібну роботу – забезпечення комфортних умов для проживання людей. Ваш високий професіоналізм,  відповідальне ставлення до справи, сумлінне виконання щоденних обов'язків, вияв доброзичливості до людей - забезпечують життєво важливі потреби громадян та є запорукою успішного розвитку нашої Великосорочинської ТГ.

Дякую Вам за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо нашої громади. Бажаю, щоб Вашими постійними супутниками були міцне здоров’я, добрий настрій, наснага, оптимізм та благополуччя! І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають Вашу душу! Зі святом Вас!

З повагою, Олександр ТИЩИЦЬКИЙ