ПОРЯДОК ЗАСТОСУВАННЯ  РРО/ПРРО  СІМЕЙНИМИ ЛІКАРЯМИ

Дата: 31.03.2021 15:43

ПОРЯДОК ЗАСТОСУВАННЯ  РРО/ПРРО  СІМЕЙНИМИ ЛІКАРЯМИ

Миргородський сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що така категорія  платників, як сімейні  лікарі починаючи з 1 січня 2021 року, відповідно до вимог Податкового кодексу України, при проведенні розрахункових операцій за надані платні послуги у сфері охорони здоров'я, в обов’язковому порядку мають застосовуватися РРО або ПРРО.        Законодавством передбачено, що РРО/ПРРО не застосовуються у разі здійснення розрахунків за надані платні послуги у сфері охорони здоров'я у безготівковій формі (з рахунку на рахунок), через банківські установи, та виключно через сервіси переказу коштів або за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування. Це означає, що  отримання сімейним лікарем коштів на власний рахунок не потребує проведення такої операції через РРО або ПРРО.