Обмежувальні протиепідемічні заходи продовжено до 17 квітня 2021 року

Дата: 02.04.2021 13:00

Обмежувальні протиепідемічні заходи продовжено до 17 квітня 2021 року

Через різке погіршення епідемічної ситуації на території Великосорочинської територіальної громади, та з метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози, забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 (зі змінами), комісією з питань ТЕБ та НС Великосорочинської ТГ продовжено обмежувальні протиепідемічні заходи, визначені в Протоколі комісії з питань ТЕБ та НС № 18 від 23.03.2021 року до 17 квітня 2021 року:

• запровадити дистанційну форму навчання для учнів 5-11 класів з 05.04.2021 року по 17.04.2021 року;
  • припинити прийом громадян та запровадити дистанційну форму роботи Великосорочинської сільської ради, її структурних та відокремлених підрозділів, КЗ «Великосорочинська сільська бібліотека» та КЗ «Великосорочинський сільський будинок культури» з 02 квітня по 17 квітня 2021 року.
  • продовжити заборону на приймання відвідувачів у закладах культури;
  • продовжити заборону проведення масових заходів (культурних, розважальних, соціальних, рекламних, спортивних та інших);
  • продовжити заборону роботи розважальних закладів (дискотеки, нічні клуби тощо);
  • продовжити заборону роботи після 24-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування та проведененя в них масових заходів.

Дотримуйтеся карантинних заходів та будьте здорові!