Великосорочинська громада
Полтавська область, Миргородський район

Протиепідемічні заходи "червоного" рівня небезпеки по Великосорочинській ТГ

Дата: 15.04.2021 10:00
Кількість переглядів: 663

Фото без опису

         Відповідно до протокольного рішення місцевої комісії ТЕБ і НС № 21, беручи до уваги рішення Державної та регіональної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13.04.2021 та Постанову Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 ,,Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами), на території Великосорочинської ТГ з 00 год. 00 хв. 15 квітня 2021 р. застосувати обмежувальні протиепідемічні заходи „червоного” рівня епідемічної небезпеки, застосувавши заборону на:

 

 1. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо).
 2. Приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах.
 3. Приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності
 4. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:
 • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання;
 • торговельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень;
 • провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, перукарень та салонів краси за попереднім записом;

виконання робіт із збирання і заготівлі відходів;

 • провадження діяльності з надання телекомунікаційних послуг. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність з надання телекомунікаційних послуг, здійснюється за попереднім записом
 1. Приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів.
 2. Приймання у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах, відвідувачів.
 3. Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів.
 4. Роботу закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 11-ї години до 6-ї години наступної доби.
 5. Діяльність ринків, крім продовольчих.
 6. Відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім: студентів 6 курсу та інтернів, учнів (вихованців) закладів дошкільної освіти, початкових класів закладів загальної середньої освіти (1-4 класів), спеціальних шкіл.
 7. Перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, в тому числі виготовлених самостійно.
 8. З 00 год 00 хв 19.04.2021 ЗАБОРОНИТИ на території району здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним (міським, внутрішньообласним, тощо) та залізними транспортом у межах Миргородського району (забезпечивши безумовне виконання до 00 год 00 хв 19.04.2021 дію пункту 2.10 у попередній редакції протоколу № 6 від 13.04.2021), крім : - транспортних перевезень; т - перевезень працівників/персоналу підприємств, установ, організацій, що віднесені до об’єктів критичної інфраструктури (медичний персонал, лікувальних установ, працівники підприємств життєзабезпечення, органів внутрішніх справ, прокуратури, суду, управління служби безпеки України, збройних сил України, закладів освіти та осіб що супроводжують вихованців навчальних закладів визначених у пункті 2.9, рятувальних підрозділів, тощо) за перепустками/довідками, виданими за місцем прикладання праці, а також виданими органами місцевого самоврядування за місцем проживання/роботи на маршрутах відповідно до схем, розкладу руху, розроблених, поданих та узгоджених між перевізниками усіх форм власності та організаторами/ замовниками з обов’язковим встановленням організації перевезень виключно в часових інтервалах з 6-00 до 10-00 год. та з 16-00 до 19-00 год.; - перевезень приміським залізничним транспортом виключно переліку осіб, визначеного в попередньому абзаці цього пункту за перепустками/довідками з забезпеченням завантаженості не більше 50 відсотків місць від кількості місць для сидіння та суворого дотримання усіх протиепідемічних вимог; - перевезень легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія в яких не більше 5 осіб без урахування дітей віком до 14 років; перевезень службовим та/або орендованими автомобілями, транспортними засобами підприємств, закладів та установ критичної інфраструктури у межах кількості для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які проінформувати не менше ніж за два дні органи Національної поліції.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь