У Великосорочинській громаді відбувся пам’ятний захід до 35-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС.

Дата: 26.04.2021 15:00

Сьогодні, 26 квітня, у Великосорочинській громаді, відбувся пам’ятний захід до 35-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС.

Біля пам’ятного знаку ліквідаторам, що розташований в центрі села Великі Сорочинці, зібрались ліквідатори аварії на ЧАЕС, вдови померлих ліквідаторів, керівництво виконавчого комітету Великосорочинської сільської ради.

Зі словами подяки до присутніх ліквідаторів звернувся сільський голова Олександр Тищицький, який зазначив, що ризикуючи своїм життям та здоров’ям, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу радіації. Їх подвиг назавжди записаний до літопису людської мужності та назавжди залишиться у пам’яті українського народу.

Нажаль, не всі дожили до сьогоднішнього дня. Померлих учасників аварії на ЧАЕС вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Начальник відділу ОКМС виконавчого комітету Великосорочинської сільської ради Людмила Лабудяк та директор Великосморочинського краєзнавчого музею Оксана Ручка розповіли про події тієї страшної трагедії, відновивши у пам’яті всіх присутніх той далекий 1986 рік…

Всі присутні змогли поспілкуватись між собою, пригадати події тих років та своїх побратимів.

Захід проведено з дотриманням карантинних вимог.