Як оподатковується вартість майна, отриманого внаслідок поділу спільної сумісної власності подружжя?

Дата: 29.04.2021 15:54

Запитання від платників: Декларування 2021

Відповідно до п.п. 165.1.13 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються кошти або вартість майна (нематеріальних активів), які надходять платнику податку за рішенням суду в результаті поділу спільної сумісної власності подружжя у зв’язку з розірванням шлюбу чи визнанням його недійсним або за добровільним рішенням сторін з урахуванням норм Сімейного кодексу України від 10 січня 2002 року №2947-III із змінами та доповненнями.

Миргородський сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Полтавській області