Привітання з Всесвітнім днем сімейного лікаря!

Дата: 19.05.2021 10:00

Шановні лікарі сімейної медицини Великосорочинської громади!

Щиро вітаю Вас з нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря, яке ми святкуємо 19 травня!

Роль лікаря первинної ланки у нашому суспільстві завжди була, є і буде важливою й необхідною. Адже  саме сімейний лікар найбільш наближений до людини. Вже із першого контакту з пацієнтами сімейні лікарі мають визначати не лише діагноз, але й необхідний рівень фахової допомоги в закладах охорони здоров’я. І завдяки Вашій турботі та професійній майстерності, у людини з’являється віра та надія на одужання.

На території Великосорочинської громади працюють сімейні лікарі - Володимир Яценко, Ярослава Кальна, Аліна Луценко, Олександр Шкарьов, Вадим Курочка та Олександр Любич.

Дозвольте висловити усім Вам безмежну вдячність за любов до обраної професії. Міцного Вам здоров'я, щастя, миру та спокою, тепла і розуміння від близьких, мудрості і терпіння, благополуччя у Ваших родинах, невичерпної енергії та людської пошани.

З повагою, Олександр ТИЩИЦЬКИЙ