Привітання з Днем Вишиванки!

Дата: 20.05.2021 10:00

Шановна Великосорочинська громада!

Вітаю із святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!

Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь,що не переривається віками. Її передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію.

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Це наш національний оберіг!

Бажаю, щоб життя і доля кожного з Вас були такими ж неповторними та яскравими, як візерунки на вишиванках. Зичу здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня!

Зі святом!

З повагою, Олександр ТИЩИЦЬКИЙ