ОСТАННІЙ ДЗВОНИК – 2021!

Дата: 11.06.2021 15:00

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК – 2021!

11 червня 2021 року у Великосорочинській ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбулося свято Останнього дзвоника, яке було радісним і водночас сумним. Радісним, бо закінчився навчальний рік, а сумним, бо шкільний дзвоник востаннє пролунав для найстарших учнів – одинадцятикласників.

За доброю традицією голова Великосорочинської сільської ради Олександр ТИЩИЦЬКИЙ привітав школярів із закінченням навчального року, побажав щоб діти реалізували власні здібності, таланти, побудували успішну долю, були гідними творцями свого життя. Адже наші діти – майбутнє нашої громади, люди, від яких залежить, якою в майбутньому стане наша країна.

Олександр Вікторович висловив безмежну подяку педагогам за їхню щоденну, натхненну, самовіддану, невтомну творчу роботу, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання, які вони віддавали своїм вихованцям.

А всім батькам побажав, щоб їхні діти обов’язково виправдали батьківські надії та стали гідним продовженням свого роду.

Сільський голова азом із головним спеціалістом відділу освіти, культури, молоді та спорту Ілоною ПОКОТИЛО, вручили вихованцям школи, які закінчили навчальний рік з відзнакою та здобули призові місця у спортивних конкурсах у 2020-2021 н.р. сертифікати на отримання грошової винагороди.

До вітального слова приєдналися директор Великосорочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Петро БОРОХОВИЧ та представник АОПП «Великосорочинське» Віктор ДОНЧЕНКО.

За традицією, наприкінці свята, для випускників пролунав останній дзвоник.