ДЕНЬ ФЕРМЕРА – 2021!

Дата: 18.06.2021 17:27

ДЕНЬ ФЕРМЕРА – 2021!

18 червня 2021 року у приміщенні Великосорочинського СБК відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня Фермера.

Т.в.о. сільського голови Світлана ОСАУЛЕНКО привітала учасників засідання: «Фермер – це не тільки професія, а життєве покликання. Ваша праця - не просто робота на землі, а дбайливе господарювання, спосіб життя, колосальна напруга сил і повна самовіддача. Ви вносите відчутний внесок в розвиток аграрної галузі не лише нашої Великосорочинської громади, а й Полтавської області. Дякую Вам за відданість обраній справі! Бажаю благополуччя, багатих врожаїв і міцного здоров'я Вам і Вашим близьким!»

До вітального слова також приєдналися депутат Полтавської обласної ради Олег ДІДЕНКО, директор АОПП «Великосорочинське» Михайло ХАРЧЕНКО, голова АФЗ «Відродження Полтавщини» Ірина МАСЛІВЕЦЬ, депутат Великосорочинської сільської ради Анатолій ТАТАРЧУК, перший заступник сільського голови Тетяна МІЛЬКО.

Всі учасники мали можливість поспілкуватися, поділитися досвідом і отримали велике задоволення від сьогоднішньої зустрічі.