З ДНЕМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ!

Дата: 23.06.2021 11:11

Шановні державні службовці!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня державної служби України!

Виконання державних справ – це велика відповідальність. Суспільство покладає на державних службовців особливо важливі функції, довіряє вирішувати найскладніші завдання, а взамін чекає   небайдужості, компетентності та творчого ставлення до справи. Від вас залежить рівень  довіри до влади. Ви формуєте її авторитет.

Нехай Ваш професіоналізм, старанність, розуміння та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям. Хай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні відповідального державного обов’язку.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя і миру, успіхів у професійній діяльності, віри у себе і щасливе майбутнє України!

Щастя Вам, міцного здоров’я, душевної рівноваги і комфорту!

З повагою, т.в.о. сільського голови Світлана ОСАУЛЕНКО