У Великосорочинській громаді святкували Івана Купала

Дата: 08.07.2021 12:00

На початку липня у населених пунктах Великосорочинської ТГ відбулися святкові заходи з нагоди одного з найколоритніших літніх свят, яке прийшло до нас з дохристиянських часів – Івана Купала.

Голова Великосорочинської громади Олександр ТИЩИЦЬКИЙ привітав жителів громади з Купальським святом та побажав усім міцного здоров’я, сімейного затишку та благополуччя. Нехай кожен знайде чарівну квітку папороті, яка здійснить найзаповітнішу мрію.

З вітальними словами до привітань також долучилися секретар Великосорочинської сільської ради Світлана ОСАУЛЕНКО, заступники сільського голова Тетяна Мілько, Петро ПРОСКУРА, депутат Миргородської районної ради Володимир ЦИБЕНКО та старости сіл громади Любов ДЯЧЕНКО, Анатолій ХОМЕНКО, Анатолій ПУГАЧ, Віктор ФЕСЕНКО, Сергій СВІРІДОВ, Руслан ТОРЯНИК.

Концертні програми свята були насичені співочими та танцювальними номерами за участі працівників відділу культури громади, учасників художньої самодіяльності та гостей свят.

Не обійшлось і без обряду традиційного перестрибування молоді через купальське багаття та пускання віночків, який провели юні красуні, загадавши попередньо свої найзаповітніші мрії.

Всі жителі та гості громади взяли активну участь у святкуванні Івана Купала, насолодилися святковими концертами, посмакували смачних шашликів, очистилися купальським вогнищем від хвороб і отримали заряд позитивних емоцій на цілий рік!

Великі Сорочинці відсвяткували Івана Купала

Івана Купала у Ковалівці