День працівника ветеринарної медицини!

Дата: 08.08.2021 10:43

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Прийміть найщиріші привітання з професійним святом!

Професія лікаря-ветеринара – одна з найдавніших, найгуманніших, найблагородніших, яку обирають за покликанням. З кожним роком зростає її значимість у суспільстві. Адже, забезпечуючи профілактику, діагностику та лікування тварин, гарантії якості та безпеки агропромислової продукції, ви відвертаєте загрозу для життя та здоров’я наших жителів.

Впевнений, що Ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням будете виконувати поставлені перед Вами завдання, дбати про нові професійні здобутки, а Ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю краян.

Від усієї душі бажаю Вам, Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні задуманих планів, достатку і усіх земних гараздів!

Нехай кожен день Вашого життя буде щасливим та радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З повагою, Олександр ТИЩИЦЬКИЙ