Вітаємо зі святами - Яблучний спас та День пасічника!

Дата: 19.08.2021 10:00

Шановні жителі Великосорочинської громади!

Прийміть найщиріші вітання із величним християнським святом Преображення Господнього – з Великим Спасом!

В Україні це свято здавна знане, як Яблучний Спас. За традицією у цей день освячуються яблука, виноград та інші фрукти, а також мед, що символізує подяку людей Богові за отримані від Нього дари природи. Знаково, що цього чудового серпневого дня, коли і на полях, і у садах дозріває урожай своє професійне свято відзначають і представники найсолодшої професії – бджолярі.

Шановні пасічники, прийміть найщиріші вітання та слова вдячності за вашу таку нелегку працю!

Бажаю, щоб у такий святковий день Преображення Господнього Ваші серця наповнилися добротою, любов’ю, негаразди та лихо минали Вас! Нехай це світле свято подарує Вам надію і віру у світле майбутнє!

З повагою, Олександр ТИЩИЦЬКИЙ