Національний Сорочинський Ярмарок - офіційне закриття

Дата: 22.08.2021 18:00

22 серпня 2021 року  у селі Великі Сорочинці Великосорочинської громади відбулося закриття Національного Сорочинського Ярмарку.

На офіційній частині закриття заходу, голова Великосорочинської громади Олександр ТИЩИЦЬКИЙ отримав від організатора ТОВ «Сорочинський ярмарок» Світлани СВИЩЕВОЇ грамоту  та слова вдячності за сприяння Великосорочинської громади у проведенні Сорочинського Ярмаку національного масштабу.

Такі ж грамоти та подяки з рук Олександра ТИЩИЦЬКОГО та Світлани СВИЩЕВОЇ отрмали багато інших учасників заходу.

Ярмаркувальники зарядилися позитивною енергією і у гарному настрої та з приємними враженнями роз’їхалися по домівках, складаючи плани вже на наступний рік.

Великосорочинська громада вдячна всім гостям та місцевим жителям, які відвідали ярмарок за дружелюбність, високий рівень культури, ввічливу поведінку. Раді вітати всіх на Миргородщині і з нетерпінням чекаємо нових зустрічей!