Привітання з 30-ю річницею Незалежності України!

Дата: 24.08.2021 00:51

Шановні жителі Великосорочинської громади!

Щиро і сердечно вітаю Вас з державним святом — Днем Незалежності України!

Незалежність стала надбанням довгого й тернистого шляху, який пройшов наш народ до самоутвердження, до здобуття свого права на свободу. Вона визначила майбутнє держави й українців як європейської нації, відкрила широкі можливості для духовного розвитку, економічного зростання й добробуту кожного громадянина.

Нехай світла мрія про подальший розквіт нашої країни окрилює усіх нас на нові звершення та спільні добрі справи, а день прийдешній принесе почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім'я якому – Україна.

Від усієї душі зичу Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, миру на рідній землі,  добра, достатку, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

З найкращими побажаннями, Олександр ТИЩИЦЬКИЙ