28 серпня 2021 року - День авіації!

Дата: 28.08.2021 12:00

Шановні авіатори!

Великосорочинська громада вітає вас із прийдешнім професійним святом військових і цивільних авіаторів та працівників авіаційної промисловості і транспорту – Днем авіації!

Встановлення Президентом України цього професійного свята
на державному рівні є невипадковим і цілком виправданим, оскільки Україна справедливо вважається авіаційною державою і є однією із небагатьох держав світу, яка володіє повним циклом авіаційного виробництва.

Сьогодні, не зважаючи на наявність численних викликів і складних питань, завдяки Вашій праці вітчизняна галузь цивільної авіації демонструє тенденцію свого постійного розвитку.

Своєю щоденною, самовідданою і надзвичайно нелегкою роботою ви робите свій внесок у формування та реалізацію державної політики у галузі цивільної авіації та використання повітряного простору.

З нагоди цього професійного свята бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, душевного тепла, сімейного затишку і достатку!

З повагою, Олександр ТИЩИЦЬКИЙ