Важлива інформація!

Дата: 30.08.2021 08:47

Сергій Лухін рятує людей. А його самого захищає щеплення від #COVID19.

Чоловік працює в Державній службі України з надзвичайних ситуацій. Має надійного напарника — таксу Кріса.

Рятувальники є працівниками критичної інфраструктури. Це ті, хто точно не може перейти на роботу з дому. Коли запровадили локдаун, Сергію довелося працювати з більшою обережністю, ніж раніше.

На початку пандемії кілька тижнів чоловік не бачився з найріднішими — оберігав їх. Щойно з’явилася нагода, він щепився — прямо на робочому місці. Отримав уже дві дози, і реакцій жодних.

Сергій вирішив вакцинуватися, щоби спілкуватися з родиною і друзями, а також, аби їхати електричкою на роботу за місто було безпечніше. Працівники важливих структур державної безпеки належать до груп із високим пріоритетом у вакцинації.

Якщо ви з цієї категорії, але досі не отримали щеплення, зверніться до свого роботодавця. Детальніше: https://vaccination.covid19.gov.ua/