1 вересня - День знань!

Дата: 01.09.2021 08:42

Шановні педагоги, дорогі учні!

Перший день завжди особливий, адже попереду важливий період – час навчання. А здобуті в школі знання – це той компас, який допоможе орієнтуватися в океані життя. Тож сьогодні, 1 вересня , сердечно вітаю всіх із початком нового навчального року!

Бажаю всім, хто сьогодні здобуває освіту, пишатися часом, проведеним у стінах навчальних закладів. Цінуйте своїх учителів — людей, які вкладають у кожного з вас частинку серця, поважайте батьків, однокласників. Будьте впевнені у власних силах і здібностях.

Хочу висловити  велику вдячність  шановним учителям за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння.

Нехай ваша складна, але благородна праця збагачує знаннями й мудрістю нові покоління, а вам самим приносить щастя і задоволення.

Зичу всім школярам сміливості й упевненості в собі, високого натхнення в пізнанні світу, захопливих відкриттів і нових перемог у новому навчальному році!

Здоров’я Вам і благополуччя! Миру і любові!

З повагою, Олександр ТИЩИЦЬКИЙ