У межах програми Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво триває оновлення штучних споруд на автодорогах Полтавщини

Дата: 01.09.2021 15:00

Служба автомобільних доріг у Полтавській області - офіційна сторінка

???? Будуємо нові та оновлюємо вже наявні штучні споруди на автодорогах державного значення в рамках програми Велике будівництво .

????? Наразі роботи тривають:

??на автодорозі М-03 #Київ_Харків (в межах співпраці Укравтодор та World Bank Ukraine )

??на автодорозі Н-08 #Бориспіль_Маріуполь (будівництво мосту через Дніпро в м.Кременчук, реконструкція металевого фермового прогону мосту через річку Сула)

??на автодорозі Н-31 #Дніпро_Решетилівка (дворівневі транспортні розв'язки, шляхопровід через залізницю, мости через р.Вовча, Говтва Грузька та через струмок поблизу с.Пасічники)

??на автодорозі Н-12 #Суми_Полтава (капремонт мосту через річку Ворскла)

?? на автодорозі Р-42 #Лубни_Миргород_Опішня (капремонт мосту через річку Псел)

????? Минулого року завершили роботи з будівництва мосту через річку Ворскла на обході м.Кобеляки, реконструювали мости поблизу м.Гадяч і м.Лохвиця та завершили комплекс розв'язок та естакад в рамках будівництва першої черги обходу Полтави.